ВИКОНАЄМО ЗЕМЛЯНІ РОБОТИ БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ, З ВИВЕЗЕННЯМ ТА УТИЛІЗАЦІЄЮ ГРУНТУ

Земляні роботи

Розробка і виїмка грунту, земляні роботи - це комплекс будівельних робіт, що включає виїмку (розробку) грунту, переміщення його і укладання в певне місце (процес укладання в ряді випадків супроводжується розрівнюванням та ущільненням ґрунту). Земляні роботи є одним з найважливіших елементів промислового, гідротехнічного, транспортного, житлово-цивільного будівництва.

     Мета земляниx робіт - створення інженерних споруд з грунту (гребель, залізних і автомобільних доріг, каналів, траншей і т.д.), пристрій підстав будівель і споруд, що створюються з ін. Матеріалів, планування територій під забудову, а також видалення земляних мас для розтину родовищ корисних копалин.
Земляні роботи, пов'язані з видобутком корисних копалин відкритим способом, відносяться до гірських робіт.

     Земляні споруди створюються шляхом виїмок в грунті або зведенням з нього насипів. Виїмка, розриваюча тільки для видобутку грунту, називається резервом, а насип, утворена при відсипанні зайвого грунту, - відвалом. Розрізняють земляні роботи відкриті (на поверхні землі), підземні і підводні.

     Земляні роботи є, одним з найважливіших видів робіт, які проводяться при будівництві будь-якого рівня складності. Їх спектр вкрай широкий. Він включає в себе розробку і риття котлованів, прокладку і риття траншей, розчищення і вивезення грунту та ін.

     Фахівці компанії «Монтажбудюг» виконують наступні види земляних робіт:
  • Розчищення території, вивіз і переробка будівельного сміття;
  • Риття траншей, копка траншеї вручну і екскаватором;
  • Розробка котловану екскаватором, риття котлованів;
  • Обладнання грунтових, а також піщано-гравійних подушок;
  • Поглиблення і риття водойм, пожежних і декоративних ставків;
  • Розробка виїмок, пристрій насипів, вертикальне планування;
  • Зняття рослинного шару 10-20 см.
  • Укладання, ущільнення грунту на ділянці.

     Це необхідні етапи будівництва будь-якого об'єкта: лазні, будинку, котеджу, гаража, водойми і т.д. Від того, наскільки якісно будуть виконані дані види робіт, залежить не тільки витрата будівельних і матеріальних і ресурсів, які будуть потрібні на заливку фундаменту, але і його надійність, міцність.

Розробка котловану під фундамент

Зазвичай розробка котловану включає в себе проведення геодезичних робіт, аналіз стану та специфіки грунтів.
На цьому першому етапі особливу увагу варто приділити питанню вивчення наявності або відсутності грунтових вод. Своєчасне їх виявлення допоможе вжити заходів щодо ізоляції фундаментів і стін від вологи, а значить, запобігти їх можливе руйнування.

     Коли буде завершено аналіз грунту, зазвичай проводять розмітку котловану, розраховуючи його розміри і глибину.
Після цього починається безпосереднє риття котловану, найважливіший етап виконання будівельних робіт.
Від якості котловану безпосередньо залежить надійність фундаменту і всіх конструкцій майбутнього об'єкта.

     Вкрай важливо, щоб риття котлованів проводили висококваліфіковані фахівці, які мають значний досвід виконання подібних земляних робіт. Розробка фундаменту вимагає вивезення грунту з майданчика. Виконання всіх робіт по розробці котлованів і вивезення виконується із застосуванням спеціальної техніки.

Риття траншей

Значущим рівнем земляних робіт вважається риття, прокладка траншей. На цьому етапі проводять наладку комунікацій, водопроводів, газопроводів, проводять електромережу.

     Виконати риття траншей не так просто, процес має свої труднощі. Наприклад, в деяких ситуаціях цей вид робіт доводиться виконувати вручну через неможливість підходу будівельної техніки або інших причин. Розробка грунту вручну буває потрібна при риття котлованів поблизу інженерних мереж, таких як електричні, телефонні кабелі, водопроводи, газопроводи та ін. А також при пошуку цих мереж на місцевості.

З приводу розробки грунту і котлованів звертатися за телефонами:
+38 (099) 029-84-73, +38 (050) 682-94-04.