ПЕРЕРОБКА БУДІВЕЛЬНИХ ВІДХОДІВ

Будівельні відходи одержувані на місці демонтажу (бетон, цегла, камінь) переробляються на вторинний щебінь.

ОРЕНДА СПЕЦТЕХНІКИ

Оренда спецтехніки - це оптимальний варіант її використання, якщо у вашій компанії немає свого автопарку, а техніка буває затребувана.

ДОКЛАДНІШЕ

ДЕМОНТАЖНІ РОБОТИ

Знесення і ліквідація будівель і споруд промислового і цивільного призначення, будь-якої висоти, з будь-якого матеріалу.
Докладніше

ЗЕМЛЯНІ РОБОТИ

Виконаємо земляні роботи будь-якої складності, з вивезенням і утилізацією грунту

Докладніше
     Дроблення залізобетону і переробка бетону є невід'ємною частиною комплексу послуг зі знесення та демонтажу будівельних конструкцій. Всі ці та безліч інших послуг надає компанія «Монтажбудюг».

     Ми маємо в своєму розпорядженні кращими кадрами і великої технічною базою для дроблення залізобетону і переробки бетону прямо на місці демонтажу, а також для вивезення будівельних відходів для їх подальшої переробки та використання або утилізації.

     Мобільні дробильно-сортувальні комплекси з легкістю справляються з великими обсягами будівельних відходів (до 120 тонн будівельних відходів за одну годину роботи) і здійснюють переробку бетону на будмайданчику відразу після демонтажу об'єкта.
     Власне знесення або розбирання будівлі або споруди - це ще не все демонтажні роботи. Після руйнування конструкції будівельні відходи необхідно подрібнити і прибрати з будівельного майданчика для остаточної утилізації або вторинного використання.

     Важливість переробки бетону на об'єкті в тому, що габаритні уламки демонтованих конструкцій далеко не завжди можна прогрузити в кузов вантажівки для транспортування за межі майданчика. Саме тому дроблення залізобетону доцільніше проводити безпосередньо на об'єкті.

     При демонтажі будівлі спеціальне обладнання розділяє його на окремі сегменти по частинах, так здійснюється розбирання всієї конструкції. Чим менше ці сегменти, тим легше згодом сортування і переробка будівельних відходів.