МІНІ-НАВАНТАЖУВАЧ BOBCAT

Image

ОРЕНДА:

від 500 грн./год.
Орендувати навантажувач можна за телефонами:


Або натисніть кнопку "ЗАМОВИТИ НАВАНТАЖУВАЧ", заповніть форму зворотного зв'язку і ми Вам зателефонуємо.

     Bobcat - малогабаритний пневмоколісний повнопривідний міні-навантажувач з бортовим поворотом. Основний робочий орган міні-навантажувача - універсальний вантажний ківш ємністю 0,47м3 з прямою різальною крайкою, призначений для захоплення і навантаження сипучих матеріалів (щебеню, піску, асфальтобетонної суміші, грунту та ін.), А також різних дрібнокускових і штучних вантажів.

     Номінальна вантажопідйомність навантажувача Bobcat становить 1,2 тонни, а висота вивантаження - 3 метри. У поєднанні з потужним 56 - кіловатним дизельним двигуном, такі характеристики дозволяють міні-навантажувача Bobcat демонструвати найвищу продуктивність.

     За рахунок наявності функції роздільного управління правої і лівої парою коліс, дана модель міні-навантажувача має можливість розвертатися практично на місці (радіус розвороту складає всього 210см), що в поєднанні з малими габаритами дозволяє навантажувача ефективно маневрувати в обмежених умовах і проїжджати через вузькі (шириною 1,9 м) і низькі отвори (висотою 2,1 м), недоступні для стандартних повнорозмірних фронтальних навантажувачів.

Маса 3.69 т
Вантажопідйомність 1.36 т
Висота розвантаження 2.53 м
Висота підйому робочого органу 3.21 м
Довжина ріжучої кромки 1.88 м
Довжина 3.63 м
Ширина 1.88 м
Висота 2.05 м