Екскаватор VOLVO EC380DL

Image

ОРЕНДА:

від 1400 грн./год.
Орендувати екскаватор можна за телефонами:


Або натисніть кнопку "ЗАМОВИТИ ЕКСКАВАТОР", заповніть форму зворотного зв'язку і ми Вам зателефонуємо.

     Екскаватори Volvo EC380DL підходять для важкої повсякденної роботи в гірничодобувній і кар'єрних галузях, будівництві, масової виїмки грунту, завантаженні породи в самоскиди, риття траншей, великомасштабному дорожньому будівництві, підйомі і укладання труб і т.д.

     Кар'єрні екскаватори Volvo EC380DL відрізняються великими ковшами, плавним управлінням і високими показниками паливної економічності. Вони розраховані на комфортну роботу оператора протягом усього дня.

     Високі значення і зусилля виїмки грунту досягнуті завдяки збільшеній потужності двигуна, а збільшена продуктивність гидронасоса сприяють скороченню тривалості робочого циклу, особливо при роботі з твердими або ущільненими матеріалами.

     Краща в галузі кабіна Volvo забезпечує прекрасний огляд завдяки великій площі скління і вузьким стійок. Забезпечення зручності користування оператора також сприяють зручне сидіння, великий простір для ніг і великі речові відсіки.

     Міцна ходова частина з довговічними "лінивцями", опорними роликами великого діаметру, зірочками з зубами збільшеної товщини і потовщеними ланками гусениць, відрізняється підвищеною зносостійкістю і збільшеним терміном служби.

Об'єм ковша
2.3 м³
Глибина копання
7.5 м
Висота вивантаження 7.56 м
Виліт стріли 11.7 м
Вага 38.3 т
Довжина 11.08 м
Ширина 3.34 м
Висота 3.2 м
   

Схожі пропозиції

VOLVO 240BLC

Image

VOLVO 290BLC

Image

VOLVO 300D

Image

HITACHI 250

Image