Ландшафтний дизайн, благоустрій та озеленення території

     Ви в пошуку кращих фахівців з благоустрою території та ландшафтного дизайну?  Значить будівництво нарешті вийшло на фінішну пряму! Хоча, може бути, Ви тільки починаєте будівництво заміського будинку, але вже задумалися про озеленення ділянки ... Все вірно! У будь-якому випадку Ви вчасно вирішили до нас звернеться і тепер починається найприємніше! Настав час навести порядок і привнести магію ландшафту на свою ділянку!

     Наші клієнти дуже різні, але всіх їх об'єднує одне - любов до ландшафтного дизайну та природи. Адже саме тому Ви і вирішили жити в приватному будинку! Щоб бути ближче до природи, яка надихає і додає сили. Мати можливість вранці випити чашку кави у себе на терасі. Увечері після роботи розслабитися в гамаку. У вихідний день побігати по прохолодною травичці з дітьми! Як ми Вас розуміємо! І це значить, що Ви звернулися за адресою!

     Компанія Монтажбудюг - це команда професіоналів, яка створює якісні неповторні сади. Ми любимо природу і маємо намір зробити Вашу ділянку стильною і одночасно комфортною для життя!
Image
Image
     Наш колектив зібрав не просто професіоналів ландшафтного дизайну! Ми дуже любимо свою роботу і вміємо робити її якісно!

     Якщо ви зайнята людина і не можете присвятити достатньо часу тому, щоб вникнути в усі деталі і нюанси створення ландшафтного дизайну, то найкращим виходом для вас стане покластися на професіоналів своєї справи - компетентну команду, яка надає повний спектр послуг.

     Комплексний і системний підхід обов'язково включає візуальне проектування, розбивку доріжок, організацію системи поливу, влаштування квітників, клумб, всіляких ландшафтних композицій, штучних водойм, водоспадів і багато іншого.

     Довірте нам свою садову мрію і Вам не захочеться їхати з країни за тисячу кілометрів, щоб відчути казкову атмосферу природної краси і екзотичного раю.
     Компанія Монтажбудюг надає широкий спектр ландшафтних послуг:
  • проектування ландшафту;
  • озеленення, облаштування квітників, рокаріїв, альпінаріїв, японських садів, альпійських гірок;
  • укладка рулонного і створення посівного газонів;
  • Розробка та впровадження малих ландшафтних архітектурних форм (альтанки, перголи, містки, інше);
  • створення штучних водойм будь-якої складності;
  • крапельний і автоматичний полив;
  • розбивка садових доріжок і організація освітлення;
  • укріплення берегів;
  • послуги з догляду за об'єктом.
     Наша професійна команда швидко, якісно і за розумні гроші проведе всі необхідні роботи для створення красивого і практичного ландшафтного дизайну, а по завершенню робіт надасть реальну працюючу гарантію!
Image