ДЕМОНТАЖНІ РОБОТИ

Знесення і ліквідація будівель і споруд промислового і цивільного призначення, будь-якої висоти, з будь-якого матеріалу.

ОРЕНДА СПЕЦТЕХНІКИ

Оренда спецтехніки - це оптимальний варіант її використання, якщо у вашій компанії немає свого автопарку, а техніка буває затребувана.

ДОКЛАДНІШЕ

ПЕРЕРОБКА БУДІВЕЛЬНИХ ВІДХОДІВ

Будівельні відходи одержувані на місці демонтажу (бетон, цегла, камінь) переробляються на вторинний щебінь.
Докладніше

ЗЕМЛЯНІ РОБОТИ

Виконаємо земляні роботи будь-якої складності, з вивезенням і утилізацією грунту

Докладніше
Image

Знос будинків і споруджень з використанням спецтехніки

     ТОВ Монтажбудюг надає демонтажні послуги по всій території України на взаємовигідних умовах.

     За вигідною вартості виконуємо знесення будівель і споруд будь-якої складності та обсягу, навіть в умовах щільних міських забудов або на набережній.

     У процесі здійснення демонтажних робіт методом обвалення використовуємо таку спецтехніку, як гідромолот, екскаватори від 20 до 40 тон, бульдозери, гідроножиці, гідромагніт, дробарки, автовишки, автокрани, автонавантажувачі, самоскиди для вивезення будівельного сміття.

При демонтажі будівлі на території можуть знадобитися і супутні послуги:

  • розчищення ділянки від порослі (вирубка, спіл, покіс);
  • прибирання мотлоху з ділянки;
  • демонтаж дрібних споруд;
  • вивезення непотребу, а також рослинного і будівельного сміття на утилізацію;
  • підготовка ділянки до нової забудови.
     Демонтажні роботи часто бувають часткові, що позначається як знесення частини будівель на ділянці. Такі роботи співробітники компанії "Монтажбудюг" теж виконують, з урахуванням особливої ​​обережності, щоб уникнути нанесення шкоди іншим важливим будовам.

Можлива покупка заводів і залізобетонних конструкцій.

Демонтаж фундаменту

     При знесенні старого або незавершеного будівництва, а також реконструкції існуючого необхідно прибрати фундамент. Це найчастіше непроста операція, що вимагає великих зусиль, спеціальної техніки та навичок. Адже іноді виникають непередбачені труднощі, нестандартні ситуації, що вимагають прийняття швидких і правильних рішень.

     Тому легше звернутися за допомогою до фахівців, які зі знанням справи зможуть впоратися з будь-яким завданням. Наша компанія забезпечує швидкий і якісний демонтаж фундаментів з дотриманням всіх будівельних вимог, економлячи час і гроші Замовника.